Aventics 0822065100 (GPC-DA-040-0025-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€635.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822065100
Manufacturer Nr.
0822065100
Aventics 0822065100 (GPC-DA-040-0025-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€635.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R402000931 (GPC-DA-100-0100-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€1,400.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R402000294 (GPC-DA-010-0010-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€278.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 40 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-040-0025-BV-BB |
| Manufacturer Nr. | 0822065100 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.700000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










