Aventics 1823313002 (NU1-S-RNU-DA06) Serie NU1
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€0.80
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-1823313002
Hersteller-Nr.
1823313002
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.1823313002
Zolltarifnummer39174000
ZustandNew
Article
AVE-1823313002
Aventics 1823313002 (NU1-S-RNU-DA06) Serie NU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€0.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391273 (NU1-S-RVT-R014-DI09) Serie NU1
€3.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391798 (NU2-S-RTR-DI08-DI04) Serie NU2
€8.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | NU1-S-RNU-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823313002 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.001000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










