Aventics 2544112120 (QR2-C-RVT-R012-DA12) Serie QR2-C Edelstahl
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€143.70
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-2544112120
Hersteller-Nr.
2544112120
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.2544112120
Zolltarifnummer73181900
ZustandNew
Article
AVE-2544112120
Aventics 2544112120 (QR2-C-RVT-R012-DA12) Serie QR2-C Edelstahl
Frequently Bought Together
-
This Item:
€143.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544506040 (QR2-C-RED-DA06-DA04) Serie QR2-C Edelstahl
€40.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004972 (QR2-C-RTT-R014-DA08) Serie QR2-C Edelstahl
€96.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | R 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-C-RVT-R012-DA12 |
| Manufacturer Nr. | 2544112120 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 73181900 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










