Aventics 2705151400 (RAK-05D-0090-ADJ) Drehflügelantriebe, Serie RAK
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€962.24
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-2705151400
Manufacturer no.
2705151400
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.2705151400
Customs tariff number84123100
ConditionNew
Article
AVE-2705151400
Aventics 2705151400 (RAK-05D-0090-ADJ) Drehflügelantriebe, Serie RAK
Frequently Bought Together
-
This Item:
€962.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2705071100 (RAK-07D-0090) Drehflügelantriebe, Serie RAK
€1,362.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000358 (RCM-06-180-SE-00-00) Drehmodul, Serie RCM-SE
€597.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -5 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | RAK-05D-0090-ADJ |
| Manufacturer Nr. | 2705151400 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.550000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










