Aventics R402000294 (GPC-DA-010-0010-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€251.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402000294
Manufacturer Nr.
R402000294
Aventics R402000294 (GPC-DA-010-0010-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€251.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822061504 (GPC-DA-016-0050-E-BB) Führungszylinder, Serie GPC-E
€570.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821406516 (PISTON ROD CYL MSN-DA-016-0025) Minischlitten, Serie MSN
€702.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 10 mm |
| Kolbendurchmesser | 10 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-010-0010-BV-SB |
| Manufacturer Nr. | R402000294 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.230000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










