Aventics R412000363 (RCM-16-090-SE-00-00) Drehmodul, Serie RCM-SE
€977.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412000363
Manufacturer Nr.
R412000363
Aventics R412000363 (RCM-16-090-SE-00-00) Drehmodul, Serie RCM-SE
Frequently Bought Together
-
This Item:
€977.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822930204 (COMPRESSED-AIR CYL TRR-DA-032-) Zahnstangenantriebe, Serie TRR
€581.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000389 (RCM-16-090-SH-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SH
€1,950.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Kolbendurchmesser | 16 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 5 °C |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | RCM-16-090-SE-00-00 |
| Manufacturer Nr. | R412000363 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










