Aventics R412000380 (RCM-12-180-SE-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SE
€949.29
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412000380
Manufacturer Nr.
R412000380
Aventics R412000380 (RCM-12-180-SE-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SE
Frequently Bought Together
-
This Item:
€949.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822931206 (PN-ZYLINDER TRR-DA-040-0360) Zahnstangenantriebe, Serie TRR
€757.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822935229 (PN-ZYLINDER TRR-DA-100-0360-AD) Zahnstangenantriebe, Serie TRR
€2,096.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Kolbendurchmesser | 12 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 5 °C |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| SAP-Kurztext | RCM-12-180-SE-AP-00 |
| Manufacturer Nr. | R412000380 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.800000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










