Aventics R412007636 (TU1-S-PAM-006-0100-GN-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€1.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007636
Manufacturer Nr.
R412007636
Aventics R412007636 (TU1-S-PAM-006-0100-GN-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412007636 (TU1-S-PAM-006-0100-GN-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 100
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823386037 (G3/8-) Gerade Verschraubung, mit Dichtring
€2.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820712046 (TU1-F-PUR-008-0125-BKTL-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-F
€2.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PAM-006-0100-GN-0100 |
| Manufacturer Nr. | R412007636 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.017000 |
| HS-Code | 73069000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought







