Aventics R412009937 (TU1-S-PAM-004-0050-TR-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€1.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009937
Manufacturer Nr.
R412009937
Aventics R412009937 (TU1-S-PAM-004-0050-TR-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412009937 (TU1-S-PAM-004-0050-TR-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 50
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820712104 (TU1-S-PAM-014-0150-TR-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€7.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004785 (TU1-S-PUR-016-0250-BU-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€9.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PAM-004-0050-TR-0050 |
| Manufacturer Nr. | R412009937 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.010000 |
| HS-Code | 39173200 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought







