Bernstein 16-492-VDE. VDE socket 3/8 inch 16.0 mm
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
BS-16-492-VDE
Manufacturer Nr.
16-492-VDE
VDE socket 3/8 inch 16.0 mm
Frequently Bought Together
This Item:
Bernstein 16-476-VDE. VDE extension 1/2 inch 125 mm
Bernstein 16-512-VDE. VDE single-ended open-jaw wrench 17.0 mm
Total price
- two-color multilayer-dip-insulation 1000 V