FRANZ MENSCH 85526. Hygostar elastic scraper "detect", detectable, green 160x103mm, thickness: 1,85mm
€2.79
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL50462
Manufacturer Nr.
85526
Hygostar elastic scraper "detect", detectable, green 160x103mm, thickness: 1,85mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
FRANZ MENSCH 854112. Hygostar detectable fluorescent marker / highlighter, blue casing, blue writing, wedge tip
€25.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
FRANZ MENSCH 85585. HygoClean bucket 9l, blue, detectable, PP up to 120°C heat resistant, 280*300*280mm
€70.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Other versions
| item number | length & width & Thickness |
| WL50462 | 160 mm & 103 mm & 1.85 mm |
| WL50463 | 225 mm & 120 mm & 2.1 mm |
Product details
| item number | WL50462 |
| model | Hygostar-85526 |
| model line | Hygostar Detect |
| manufacturer | FRANZ MENSCH |
| manufacturer item number | 85526 |
| length | 160 mm |
| width | 103 mm |
| order unit | piece |
| content unit | 1 piece |
| standards | detectable, food safe, X-ray detectable |
| Thickness | 1.85 mm |
| Manufacturer Nr. | 85526 |
|---|---|
| Manufacturer | Franz Mensch |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Franz Mensch














