FRANZ MENSCH 85522. Hygostar Elastic scraper "detect", detectable, blue 225x120mm, thickness: 2,10mm
€4.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL50459
Manufacturer Nr.
85522
Hygostar Elastic scraper "detect", detectable, blue 225x120mm, thickness: 2,10mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
FRANZ MENSCH 85585. HygoClean bucket 9l, blue, detectable, PP up to 120°C heat resistant, 280*300*280mm
€70.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
FRANZ MENSCH 85561. Hygostar ballpoint pen "detect", detectable, with clip, writing colour: black, body colour: yellow
€57.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Other versions
| item number | length & width & Thickness |
| WL50458 | 160 mm & 103 mm & 1.85 mm |
| WL50459 | 225 mm & 120 mm & 2.1 mm |
Product details
| item number | WL50459 |
| model | Hygostar-85522 |
| model line | Hygostar Detect |
| manufacturer | FRANZ MENSCH |
| manufacturer item number | 85522 |
| length | 225 mm |
| width | 120 mm |
| order unit | piece |
| content unit | 1 piece |
| standards | detectable, food safe, X-ray detectable |
| Thickness | 2.1 mm |
| Manufacturer Nr. | 85522 |
|---|---|
| Manufacturer | Franz Mensch |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










