TB KB S 4333 F4. Toolboxen Kühlbox, 40x30x34 cm
€83.98
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
TB KB S 4333 F4
Manufacturer Nr.
TB KB S 4333 F4
Toolboxen Kühlbox
Frequently Bought Together
-
This Item:
€83.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP S 12416 B3-2002. Schutzkoffer Pro, 120x40x16,8 cm
€229.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP S 5422 B4-6003. Schutzkoffer Pro Trolley, 55x40x22,3 cm
€455.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 40 x 30 x 34 cm |
| Colour combination | Dark-grey box, light-grey lid |
| Stacking height | 33 cm |
| Design | with 1 lock |
| Inlet | 39.4 x 24.8 cm |
| usable interior height | 29.7 cm |
| Weight | 2.63 kg |
| Material | ABS |
| Made up of | 1x TB S 4333 F4 1x TB SEIH 330 1x TB SEDH 43 |
| Manufacturer Nr. | TB KB S 4333 F4 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 60 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer
-
SC IG 0.3-99 F3. Screw-top jars with comfort handle, White pail, red lid€2.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
SC IG 0.3-99 F1. Screw-top jars with comfort handle, White pail, green lid€2.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
SC A 2.5-119 F6. Screw-top jars Basic, White pail, white lid€3.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
SC IG 0.3-99 F2. Screw-top jars with comfort handle, White pail, yellow lid€2.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









