Aventics 0820258703 Ventile, Serie TC15
€83.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0820258703
Manufacturer Nr.
0820258703
Aventics 820258703 Ventile, Serie TC15
Frequently Bought Together
-
This Item:
€83.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820058052 5/2-Wegeventil, Serie TC15
€94.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422101251 5/2-Wegeventil, Serie TC15
€97.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 1500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/4 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.9 bar |
| SAP-Kurztext | TC15-5/2XX-DO-E-VTS |
| Manufacturer Nr. | 0820258703 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.160000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412004299 (SN2-R2-M008-030 CR) Sensor, Serie SN2€65.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics R412004800 (SN2-PN-M008-030 EPOXYDHARZ) Sensor, Serie SN2€80.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0830100472 (SN2-PN-M008-030 IMPULSVERLAENG) Sensor, Serie SN2€89.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost







