Aventics R412010711 (PM1-M3-G014-V09-000-DINA-CON) Druckschalter, Serie PM1
€128.58
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010711
Manufacturer Nr.
R412010711
Aventics R412010711 (PM1-M3-G014-V09-000-DINA-CON) Druckschalter, Serie PM1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€128.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412025968 (CB1-OCT-016-025-ST6) Sensorklemmstück
€17.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1834484154 (CN1-FORM_B-Z-2+E-5,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€28.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 4400, Form A |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 0 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.9 bar |
| SAP-Kurztext | PM1-M3-G014-V09-000-DINA-CON |
| Manufacturer Nr. | R412010711 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.240000 |
| HS-Code | 85365080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412010320 (SA1-MC-M025-025-MS-F-H) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC€272.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811522500 (V581-5/3EC-012DC-I1-2P22-HBX-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€211.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811722100 (V581-5/3PC-024DC-I1-2P22-HBX-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€211.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811722300 (V581-5/3PC-110AC-I1-2P22-HBX-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€211.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









