Aventics 0822032201 (MNI-DA-16-0010-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€53.38
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822032201
Manufacturer Nr.
0822032201
Aventics 0822032201 (MNI-DA-16-0010-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€53.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822432201 (MNI-SA-16-0010-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€48.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480609781 (MNI-SA-25-0040-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€59.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 10 mm |
| Kolbendurchmesser | 16 mm |
| Kolbenstangengewinde | M6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | MNI-DA-16-0010-U-01-01-1-00-000-00 |
| Manufacturer Nr. | 0822032201 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.090000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480668904 (CCL-SA-025-0020-IC-0210016111A) ISO 21287, Serie CCL-IC€121.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812492190 (V581-5/3CC-024DC-I2-2CNF-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€483.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5814493440 (V581-5/3CC-230AC-I4-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4€522.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5813791190 (V581-5/3PC-024DC-I3-2CNF-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€327.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost






