Aventics 0822034201 (MNI-DA-25-0010-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€61.72
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822034201
Manufacturer Nr.
0822034201
Aventics 0822034201 (MNI-DA-25-0010-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€61.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5226639090 (522-DA-025-0550-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€82.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5226746500 (522-DA-020-0250-CUS-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€79.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 10 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | MNI-DA-25-0010-U-01-01-1-00-000-00 |
| Manufacturer Nr. | 0822034201 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.240000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0820028276 (DIR.-CONTROL Valve ISO2 ELEC D) 5/3-Wegeventil, Serie IS12, Größe 2€293.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0820028427 (DISTRIBUTEUR ISO2 ELEC DVV3) 5/3-Wegeventil, Serie IS12, Größe 2€293.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0820028376 (DIR.-CONTROL Valve ISO2 ELEC D) 5/3-Wegeventil, Serie IS12, Größe 2€293.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0820028378 (DIR.-CONTROL Valve ISO2 ELEC D) 5/3-Wegeventil, Serie IS12, Größe 2€293.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost






