Aventics 1823391610 (QR2-S-RBS-DA08-X000) Serie QR2-S Standard
€1.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391610
Manufacturer Nr.
1823391610
Aventics 1823391610 (QR2-S-RBS-DA08-X000) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391665 (QR2-S-RTI-G018-DA06) Serie QR2-S Standard
€8.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000477 (QR1-S-RAY-D014-N018) Serie QR1-S Standard
€8.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RBS-DA08-X000 |
| Manufacturer Nr. | 1823391610 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.007200 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics











