Aventics 3520327500 (BALL Valvee 2/2-NW40-G112) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€88.48
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-3520327500
Manufacturer Nr.
3520327500
Aventics 3520327500 (BALL Valvee 2/2-NW40-G112) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€88.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5342000000 (SHUTTLE Valvee NW2 M5) Wechselventil
€70.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823373105 (Non-Return Valvee ) Rückschlagventil, Serie NR01
€16.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 30 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.8 bar |
| SAP-Kurztext | BALL VALVE 2/2-NW40-G112 |
| Manufacturer Nr. | 3520327500 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.300000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics











