Aventics R412003465 (MS01-05-5/2XX-SR-D6X1-PA-GF) Serie MS01
€2,667.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412003465
Manufacturer Nr.
R412003465
Aventics R412003465 (MS01-05-5/2XX-SR-D6X1-PA-GF) Serie MS01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2,667.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024053 (CB1-RPC-050-070) Sensorbefestigung, Serie CB1
€7.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024838 (CN2-78MH-ABDECKKAPPE) Verschlusskappe, mit Befestigungsband für Sensorleitung
€10.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Betriebsspannung V DC | 24 V |
| Elektrische Schnittstelle | Form C |
| Anschluss Ausgang | Ø6x1 |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/8 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 4 bar |
| SAP-Kurztext | MS01-05-5/2XX-SR-D6X1-PA-GF |
| Manufacturer Nr. | R412003465 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 3.400000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics













