Aventics R422001025 (CCI-DA-032-0015-00412241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€69.38
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R422001025
Manufacturer Nr.
R422001025
Aventics R422001025 (CCI-DA-032-0015-00412241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€69.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001780 (CCI-DA-100-0020-00412341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€265.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001487 (CCI-SA-050-0025-00212241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€110.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 15 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | CCI-DA-032-0015-004122411000020000000000 |
| Manufacturer Nr. | R422001025 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.290000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480668904 (CCL-SA-025-0020-IC-0210016111A) ISO 21287, Serie CCL-IC€121.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5813791190 (V581-5/3PC-024DC-I3-2CNF-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€327.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5814493440 (V581-5/3CC-230AC-I4-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4€522.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812492190 (V581-5/3CC-024DC-I2-2CNF-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€483.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost








