Aventics R422001105 (CCI-DA-032-0100-00412241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€101.57
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R422001105
Manufacturer Nr.
R422001105
Aventics R422001105 (CCI-DA-032-0100-00412241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€101.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001704 (CCI-DA-025-0010-00412341100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€76.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001495 (CCI-SA-032-0005-00312241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€78.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 100 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | CCI-DA-032-0100-004122411000020000000000 |
| Manufacturer Nr. | R422001105 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.650000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480146674 (RTC-DA-032-0500-CG-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-CG€1,715.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412019040 (MSC-DA-025-0100-HG-HM-HM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-HM€1,752.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics R480156959 (RTC-DA-025-0700-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD€1,740.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost








