Aventics R422001753 (CCI-DA-020-0010-00412341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€67.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R422001753
Manufacturer Nr.
R422001753
Aventics R422001753 (CCI-DA-020-0010-00412341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€67.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001250 (CCI-DA-100-0125-00412241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€282.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001780 (CCI-DA-100-0020-00412341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€265.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 10 mm |
| Kolbendurchmesser | 20 mm |
| Kolbenstangengewinde | M8x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | CCI-DA-020-0010-004123411000000000000016 |
| Manufacturer Nr. | R422001753 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.155000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822393609 (KPZ-DA-032-0080-00712241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€163.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822393901 (KPZ-DA-032-0010-00812241100002) Serie KPZ€105.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822393900 (KPZ-DA-032-0005-00812241100002) Serie KPZ€102.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822393610 (KPZ-DA-032-0100-00712241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€174.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost





