Aventics 1823391944 (QR2-S-RVA-DA12-DA12) Serie QR2-S Standard
€5.70
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391944
Manufacturer Nr.
1823391944
Aventics 1823391944 (QR2-S-RVA-DA12-DA12) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544308000 (QR2-C-RTK-DA08-DA08) Serie QR2-C Edelstahl
€64.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823373066 (QR2-S-RAS-G014-DA08) Serie QR2-S Standard
€1.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 12 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RVA-DA12-DA12 |
| Manufacturer Nr. | 1823391944 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.034000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412005000 (QR1-S-RPN-G038-DA06) Serie QR1-S Standard€4.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R432000355 (QR1-S-MVT-D014-N018) Serie QR1-S Mini€4.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R432002636 (QR1-S-RPN-D038-N018) Serie QR1-S Standard€4.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R432000333 (QR1-S-MIN-D532-1032) Serie QR1-S Mini€4.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










