Aventics 5226600650 (522-DA-010-0065-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€48.10
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5226600650
Manufacturer Nr.
5226600650
Aventics 5226600650 (522-DA-010-0065-MAG) Minizylinder, Serie MNI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€48.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5226720150 (522-DA-016-0015-CUS-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€65.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5226610600 (522-DA-012-0060-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€51.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 65 mm |
| Kolbendurchmesser | 10 mm |
| Kolbenstangengewinde | M4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | 522-DA-010-0065-MAG |
| Manufacturer Nr. | 5226600650 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.055000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0820024510 (DIR.-CONTROL Valve ED 5/2 ISO1) 5/2-Wegeventil, Serie IS12, Größe 1€216.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812462130 (V581-5/3CC-024DC-I2-2P15-LUA-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€224.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812460130 (V581-5/3CC-024DC-I2-2P15-LUA-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€224.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812760130 (V581-5/3PC-024DC-I2-2P15-LUA-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€224.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost






