Aventics 5226620800 (522-DA-016-0080-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€58.23
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5226620800
Manufacturer Nr.
5226620800
Aventics 5226620800 (522-DA-016-0080-MAG) Minizylinder, Serie MNI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€58.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822332456 (MNI-DA-16-0125-D-31-01-4-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€91.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5226637200 (522-DA-025-0320-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€75.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 80 mm |
| Kolbendurchmesser | 16 mm |
| Kolbenstangengewinde | M6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | 522-DA-016-0080-MAG |
| Manufacturer Nr. | 5226620800 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.135000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 2122204180 (QR1-S-RTT-G018-DA04) Serie QR1-S Standard€5.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412004782 (TU1-S-PUR-014-0200-BU-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S€5.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics 2121610380 (QR1-S-RAS-G038-DA10) Serie QR1-S Standard€5.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost







