Aventics R422001550 (CCI-SA-100-0005-00312241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€236.80
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R422001550
Manufacturer Nr.
R422001550
Aventics R422001550 (CCI-SA-100-0005-00312241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€236.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001385 (CCI-DA-032-0150-00712241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€177.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001340 (CCI-DA-100-0050-00712241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€381.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 5 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M16x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | einfachwirkend, drucklos ausgefahren |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | CCI-SA-100-0005-003122411000000000000028 |
| Manufacturer Nr. | R422001550 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
-
Aventics R480148937 (PRA-DA-080-0320-0-1-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA€240.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost








