Aventics R480178609 (ICL-DA-125-0125-MM-M00B111W000) ISO 15552, Serie CCL-IS
€898.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480178609
Manufacturer Nr.
R480178609
Aventics R480178609 (ICL-DA-125-0125-MM-M00B111W000) ISO 15552, Serie CCL-IS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€898.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480671122 (CCL-DA-025-0320-IS-0210022211A) ISO 15552, Serie CCL-IS
€157.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480060063 (ICL/80/0080-8-M00B11S1W0/00DW/) ISO 15552, Serie CCL-IS
€304.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 125 mm |
| Kolbendurchmesser | 125 mm |
| Kolbenstangengewinde | M27x2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | ICL-DA-125-0125-MM-M00B111W000TWWC10S |
| Manufacturer Nr. | R480178609 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822334405 (MNI-DA-25-0100-U-31-01-4-00-00) Minizylinder, Serie MNI€101.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822334403 (MNI-DA-25-0050-U-31-01-4-00-00) Minizylinder, Serie MNI€100.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822334404 (MNI-DA-25-0080-U-31-01-4-00-00) Minizylinder, Serie MNI€101.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822334402 (MNI-DA-25-0025-U-31-01-4-00-00) Minizylinder, Serie MNI€99.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost



