Aventics R480193195 (ICL-DA-100-0500-MM-M00B111W000) ISO 15552, Serie CCL-IS
€597.61
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480193195
Manufacturer Nr.
R480193195
Aventics R480193195 (ICL-DA-100-0500-MM-M00B111W000) ISO 15552, Serie CCL-IS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€597.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480193200 (ICL-DA-125-0050-MM-M00B111W000) ISO 15552, Serie CCL-IS
€862.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480060087 (ICL/125/0250-8-M00B11S1W0/00DW) ISO 15552, Serie CCL-IS
€793.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 500 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M20x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | ICL-DA-100-0500-MM-M00B111W000TWWC10S |
| Manufacturer Nr. | R480193195 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 7.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480627595 (ITS-DA-250-0025-2-1-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€1,835.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480627429 (ITS-DA-250-0080-1-2-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€1,826.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480627695 (ITS-DA-250-0125-1-1-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€1,803.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost




