Aventics R402000928 (GPC-DA-100-0025-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€1,004.48
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402000928
Manufacturer Nr.
R402000928
Aventics R402000928 (GPC-DA-100-0025-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1,004.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822065003 (GPC-DA-040-0100-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€619.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822062007 (GPC-DA-020-0025-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€370.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-100-0025-BV-SB |
| Manufacturer Nr. | R402000928 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 9.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412007768 (EBS-ET-05-NC-N-N-NN-M005-M005-) Ejektor, Serie EBS€100.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5226737000 (522-DA-025-0300-CUS-MAG) Minizylinder, Serie MNI€89.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1331605000 (ICM-DA-016-0050-M) Minizylinder, Serie ICM€99.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412007764 (EBS-ET-05-NC-N-N-NN-DA04-DA04-) Ejektor, Serie EBS€100.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










