Aventics 0822063039 (GPC-DA-025-0200-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€575.70
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822063039
Manufacturer Nr.
0822063039
Aventics 0822063039 (GPC-DA-025-0200-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€575.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822063103 (GPC-DA-025-0040-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€505.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822060105 (GPC-DA-012-0075-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€432.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 200 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-025-0200-BV-SB |
| Manufacturer Nr. | 0822063039 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.900000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480627442 (ITS-DA-320-0100-1-2-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€2,930.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480627443 (ITS-DA-320-0125-1-2-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€2,983.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480627608 (ITS-DA-320-0050-2-1-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€2,953.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412007607 (NL4-ADD-G012-SSN-660) Membrantrockner, Serie NL4-ADD€3,065.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










