Aventics R412005427 (QR1-S-MTK-DA04) Serie QR1-S Mini
€4.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412005427
Manufacturer Nr.
R412005427
Aventics R412005427 (QR1-S-MTK-DA04) Serie QR1-S Mini
Aventics R412005427 (QR1-S-MTK-DA04) Serie QR1-S Mini is available to buy in increments of 25
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005273 (QR1-S-MIN-M007-DA06) Serie QR1-S Mini
€2.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005272 (QR1-S-MIN-M007-DA04) Serie QR1-S Mini
€2.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 4 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-MTK-DA04 |
| Manufacturer Nr. | R412005427 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.004000 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822061505 (GPC-DA-016-0075-E-BB) Führungszylinder, Serie GPC-E€612.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480643762 (MSC-DA-012-0030-MG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EM€680.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822067000 (GPC-DA-063-0025-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV€613.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5814591530 (V581-5/3EC-024DC-I4-2CNO-HNX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4€522.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










