Aventics R412007515 (TU1-S-PAM-006-0100-RD-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€3.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007515
Manufacturer Nr.
R412007515
Aventics R412007515 (TU1-S-PAM-006-0100-RD-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412007515 (TU1-S-PAM-006-0100-RD-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 25
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823381029 (CROSS UNION ) X-Verbindung
€1.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009905 (TU1-S-PAM-006-0100-NT-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€1.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PAM-006-0100-RD-0025 |
| Manufacturer Nr. | R412007515 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.016000 |
| HS-Code | 73069000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R422001739 (CCI-DA-080-0025-00412341100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI€212.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R422001689 (CCI-SA-080-0025-00212341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI€212.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R422001789 (CCI-DA-080-0025-00412341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI€212.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost







