1A Tapes 5111.02.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm grün,VPE 10 Stück
€7.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71501
Manufacturer Nr.
5111.02.131
WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm grün,VPE 10 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET floor marking tape green 75mmx15m
€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.15.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband hellgrün 50mm x 10m
€36.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5111 Piktogramm Pfeil grün
• PVC, 145mm x 90mm
• abgerundete Ecken
• 10 Stück/VE
• PVC, 145mm x 90mm
• abgerundete Ecken
• 10 Stück/VE
| Länge | 145 mm |
| Breite | 90 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 10 Stück |
| Produktserie | 5111 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5111.02.131 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5845.01.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5561.17.100-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 100mm x 50m€41.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.02.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.01.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 75mmx12,5m€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










