1A Tapes 5160.02.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 33m
€6.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71533
Manufacturer Nr.
5160.02.050F
WT-5160 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb T-Stück 50mm (L: 150mm), VPE 25 Stück
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 50mmx12,5m
€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband grün
• 50mm x 33m
• 50mm x 33m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.02.050F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5110.01.069. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück€6.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost













