1A Tapes 5561.17.075-LIKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz linksweisend 75mm x 50m
€32.38
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71570
Manufacturer Nr.
5561.17.075-LIKB
WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz linksweisend 75mm x 50m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€32.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 75mmx15m
€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET floor marking tape red 75mmx15m
€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz
• linksweisend
• 75mm x 50m
• linksweisend
• 75mm x 50m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5561 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5561.17.075-LIKB |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5412.04.0100 SM. WT-5412 Antirutschband gelb grob 100mmx18m€88.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5561.17.100-LIKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz linksweisend 100mm x 50m€41.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5414.17.1050-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 50mmx6m€24.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











