1A Tapes 5412.04.0100 SM. WT-5412 Antirutschband gelb grob 100mmx18m
€88.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71562
Manufacturer Nr.
5412.04.0100 SM
WT-5412 Antirutschband gelb grob 100mmx18m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€88.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 50mmx15m
€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.08.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß 75mmx12,5m
€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5412 Antirutschband gelb grob
• 100mm x 18m
• 100mm x 18m
| Länge | 100 mm |
| Breite | 18 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5412 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5412.04.0100 SM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










