1A Tapes 5416.17.1025-LSM. WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 25mmx6m
€28.02
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71566
Manufacturer Nr.
5416.17.1025-LSM
WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 25mmx6m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5414.17.1200-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 200mmx6m
€108.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.04.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 10m
€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz
• 25mm x 6m
• 25mm x 6m
| Länge | 25 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5416 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5416.17.1025-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes














