1A Tapes 5414.17.1200-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 200mmx6m
€108.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71565
Manufacturer Nr.
5414.17.1200-LSM
WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 200mmx6m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€108.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.01.062. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot X-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€30.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.069. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück
€6.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5414 Antirutschband formanpassungsfähig gelb/schwarz
• linksweisend
• 200mm x 6m
• linksweisend
• 200mm x 6m
| Länge | 200 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5414 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5414.17.1200-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










