1A Tapes 5126.08.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt weiß 50mm x 10m
€16.87
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71528
Manufacturer Nr.
5126.08.050-10
WT-5126 Bodenmarkierungspunkt weiß 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5124.10.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen blau 50mm x 10m
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.04.075 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 33m
€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5126 Bodenmarkierungspunkt weiß
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Punktabstand 130mm
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Punktabstand 130mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5126 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5126.08.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5110.01.069. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück€6.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost













