1A Tapes 5127.00.003. WS-5127 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm nachleuchtend,VPE 10 Stück
€20.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71530
Manufacturer Nr.
5127.00.003
WS-5127 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm nachleuchtend,VPE 10 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb T-Stück 50mm (L: 150mm), VPE 25 Stück
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung blau 50mmx12,5m
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WS-5127 Piktogramm Pfeil nachleuchtend
• PVC, Leuchtdichte 200/25 mcd/m² nach DIN 67510 (Klasse 10)
• 145mm x 90mm
• abgerundete Ecken
• kratzfest, für Innenanwendung auf glatten Oberflächen
• 10 Stück/VE
• PVC, Leuchtdichte 200/25 mcd/m² nach DIN 67510 (Klasse 10)
• 145mm x 90mm
• abgerundete Ecken
• kratzfest, für Innenanwendung auf glatten Oberflächen
• 10 Stück/VE
| Länge | 145 mm |
| Breite | 90 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 10 Stück |
| Produktserie | 5127 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5127.00.003 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET floor marking tape blue 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET floor marking tape green 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










