Hans Kolb 254X119X38. ESD Versandverpackung CORTRONIC, plano 254 x 119 x 38 mm, blau
€1.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL35895
Manufacturer Nr.
254X119X38
ESD Versandverpackung CORTRONIC, plano 254 x 119 x 38 mm, blau
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Schaumstoff Noppe, schwarz, 20 mm
€0.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CSC Stegeinsatz, 77 Fächer
€14.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• CORTRONIC
• plano 254 x 119 x 38 mm
• 7.24 B
• beidseitig blau
• plano 254 x 119 x 38 mm
• 7.24 B
• beidseitig blau
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | blau |
| Herstellerfarbangabe | blau |
| Innenlänge | 254 mm |
| Innenbreite | 119 mm |
| Innenhöhe | 38 mm |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 254X119X38 |
|---|---|
| Manufacturer | Hans Kolb |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | HANS KOLB Dr.-Lauter-Strasse 2 DE-87700 Memmingen www.kolb-wellpappe.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Hans Kolb
-
Hans Kolb 57-NS EL. ESD dimpled foam black for 57-TVS, 57-NS EL€3.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Hans Kolb 12000081. ESD nap foam black for 60-TVS, 60-NS el€2.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Hans Kolb 12000131. ESD shipping box Korrrvu Conductiv, 160x127x34 mm, 30-KC€4.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Hans Kolb 12000130. ESD shipping box Korrrvu Conductiv, 125x107x25 mm, 20-KC€2.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










