1A Tapes 5229.18.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 50mm x15m
€36.27
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71555
Manufacturer Nr.
5229.18.050-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 50mm x15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€36.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
DESCO 91350. Aisle Marking Tape, 76mmx32.9m
€51.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.17.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 75mm x 10m
€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.18.050-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5126.02.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.01.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt rot 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.26.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt lila 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










