1A Tapes 5229.12.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband orange 50mm x 15m
€32.82
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71552
Manufacturer Nr.
5229.12.050-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband orange 50mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking green 75mmx12,5m
€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SAFEGUARD SG-EB-SCH-200M-100X0,08. ESD grounding tape, roll 200 m, black
€225.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband orange
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.12.050-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5126.01.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt rot 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.02.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.26.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt lila 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










