1A Tapes 5160.18.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 75mm x 33m
€11.65
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71543
Manufacturer Nr.
5160.18.075-LF
WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 75mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.01.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 75mm x 10m
€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.10.060. WT-5110 Lagerplatzkenn. blau Winkel 50x100mm, VPE 25 Stück
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß
• 75mm x 33m
• 75mm x 33m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.18.075-LF |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5125.01.050-10. WT-5125 Gro with marking tape red 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.02.075-10. WT-5125 Gro with marking tape green 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.01.075-10. WT-5125 Gro with marking tape red 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.02.050-10. WT-5125 Gro with marking tape green 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










