1A Tapes 5160.02.075F. WT-5160 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 33m
€9.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71534
Manufacturer Nr.
5160.02.075F
WT-5160 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.04.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking yellow 75mmx12,5m
€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.18.050-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 50mm x 33m
€7.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband grün
• 75mm x 33m
• 75mm x 33m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.02.075F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










