1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m
€18.39
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71527
Manufacturer Nr.
5126.04.050-10
WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.15.050-10. WT-5125 Gro with marking tape light green 50mmx10m
€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking green 75mmx12,5m
€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Punktabstand 130mm
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Punktabstand 130mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5126 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5126.04.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.18.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 50mm x15m€36.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.18.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 75mm x 15m€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.17.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 15m€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










