1A Tapes 5125.18.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 75mm x 10m
€28.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71522
Manufacturer Nr.
5125.18.BF075-10-LI
WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 75mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.25.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband pink 50mm x 10m
€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier.Separating witherlay for floor covering, roll, 2.0 m wide, 35 m long
€1,843.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125BF Warnband rot/weiß
• bedruckt
• linksweisend
• 75mm x 10m
• bedruckt
• linksweisend
• 75mm x 10m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125BF |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.18.BF075-10-LI |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.17.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 15m€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.18.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 75mm x 15m€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.18.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 50mm x15m€36.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










