1A Tapes 5125.17.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 75mm x 10m
€28.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71520
Manufacturer Nr.
5125.17.BF075-10-LI
WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 75mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5561.17.050-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 50mm x 50m
€23.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.15.050-10. WT-5125 Gro with marking tape light green 50mmx10m
€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125BF Warnband gelb/schwarz
• bedruckt
• linksweisend
• 75mm x 10m
• bedruckt
• linksweisend
• 75mm x 10m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125BF |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.17.BF075-10-LI |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET floor marking tape green 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET floor marking tape blue 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










