1A Tapes 5125.17.BF050-10-LI. WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 50mm x 10m
€18.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71519
Manufacturer Nr.
5125.17.BF050-10-LI
WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.04.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 10m
€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.07.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz 75mmx12,5m
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125BF Warnband gelb/schwarz
• bedruckt
• linksweisend
• 50mm x 10m
• bedruckt
• linksweisend
• 50mm x 10m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125BF |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.17.BF050-10-LI |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5124.10.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen blau 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.02.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.04.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen gelb 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.08.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen weiß 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










